Pánske MiiR outdoor

MiiR je americká značka, ktorá vyrába prémiové fľaše na kávu, pivo a víno z chirurgickej nehrdzavejúcej ocele. Ich termofľaše majú dvojitú vákuovú izoláciu, ktorá udrží váš nápoj horúci 12 hodín a studený viac ako 24. Vďaka mimoriadne odolnej povrchovej úprave sú navyše vhodné do mesta aj do prírody. Okrem minimalistického dizajnu potešia aj doživotnou zárukou.

Okrem toho značka myslí aj na budúcnosť našej krajiny. Každý predaný výrobok MiiR pomáha financovať neziskové organizácie, ktoré pracujú na posilnení komunít a zároveň investujú do zdravia nášho prírodného prostredia. Značka je napríklad súčasťou organizácie 1% pre planétu, a preto sa zaviazala venovať aspoň 1 % zo svojich hrubých tržieb neziskovým environmentálnym organizáciám. Aby toho nebolo málo, na každom výrobku nájdete špeciálny kód Give Code™, ktorý vám na webovej stránke výrobcu umožní zistiť, aké konkrétne veci pomohol výrobok financovať.

Viac

Cena

Od :
Do :
0
0

Pre túto kombináciu filtrov sme, bohužiaľ, nič nenašli.

Ako ďalej:
  • Vyberte inú kombináciu filtrov.

Prihlásenie

alebo

Pridajte sa

alebo

Súhlasím so zasielaním informácií o odporúčaných produktoch, novinkách a špeciálnych akciách. Odber týchto informácií je možné kedykoľvek bezplatne upraviť alebo zrušiť kliknutím na odkaz v našom e-maile.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přidejte se k čerstvé komunitě a těšte se!

  • Neminou vás exkluzivní nabídky a slevy.
  • Můžete sledovat stav vaší objednávky.
  • Nemusíte pokaždé vyplňovat vaše údaje.
  • Můžete využívat Wishlist.

Zabudnuté heslo

Nové heslo vám príde na e-mail.

Zavrieť