Pánske oblečenie Revolution

Revolúcia zrodená v Dánsku. Škandinávsky streetový design - to je predovšetkým funkčnosť, minimalizmus a pre nás neobvyklé a atraktívne vzory. Tak je to aj v prípade Revolution, aka RVLT. Štýl nie je fakt, ale názor. Nie len tak hocijaký názor, váš názor. Individualita.

Revolution ako základný stavebný kameň každého šatníka. Ak sa vám mimoriadne outfity od značky Revolution páčia, môžete začať s revolúciou vašej skrine práve teraz. Revolution je streetová značka, ktorá nekáže vodu a pije víno. Snaží sa využiť potenciál verejného priestoru a vo svojich kampaniach často propaguje výrobky fotografiami priamo z prostredia ulíc. Revolution je ideovo veľmi zaujímavý label. Vo svojom manifeste vzdáva hold tým, ktorí sa rozhodli nebojovať všelijako proti každodennej rutine, ale prijať ju a urobiť ju príjemnou. Neobliekajme sa výstredne preto, aby sme boli zaujímaví, obliekajme sa tak ako sa nám to páči, bez ohľadu na to či budeme potom stredobodom pozornosti,či nie.

Viac

Kategórie

Značky

Udržateľnosť

Aktivita

Farby

Cena

Od :
Do :
0
0

Pre túto kombináciu filtrov sme, bohužiaľ, nič nenašli.

Ako ďalej:
  • Vyberte inú kombináciu filtrov.

Prihlásenie

alebo

Pridajte sa

alebo

Súhlasím so zasielaním informácií o odporúčaných produktoch, novinkách a špeciálnych akciách. Odber týchto informácií je možné kedykoľvek bezplatne upraviť alebo zrušiť kliknutím na odkaz v našom e-maile.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přidejte se k čerstvé komunitě a těšte se!

  • Neminou vás exkluzivní nabídky a slevy.
  • Můžete sledovat stav vaší objednávky.
  • Nemusíte pokaždé vyplňovat vaše údaje.
  • Můžete využívat Wishlist.

Zabudnuté heslo

Nové heslo vám príde na e-mail.

Zavrieť