Udržte svoje veci v suchu

Vieme, že si občas lámete hlavu s tým, ktorý batoh je vhodný do akého počasia. Nejaké sú ideálne na každodenné nosenie, niektoré sú zasa skonštruované z odolných materiálov, vďaka ktorým udržia vaše veci v suchu aj za dlhého prudkého dažďa. Pripravili sme pre vás prehľad, ktorý vám s výberom toho vhodného backpacku pomôže. U každého batohu na webe Freshlabels nájdete označenie, vďaka ktorému spoznáte, akú veľkú ochranu proti dažďu vám poskytne.

Stupeň 0

Dažďu sa radšej vyhnite. Tieto batohy a tašky sú vyrobené zo špeciálnych materiálov, ktoré skvele vyzerajú, obsah vášho batohu ale pred vodou neochránia. Pri strete s vodou môže dôjsť k poškodeniu batohu, dávajte si preto na fashion weeku pozor a počas dažďa zostaňte radšej vnútri.

Vybrať batoh

Stupeň 1

Ak vás na zastávke autobusu prekvapí jemná prehánka alebo prvý zimný sneh, nemusíte sa o svoje veci báť. Utekajte sa ale radšej skryť, pri dlhšom kontakte s vodou tieto batohy a tašky môžu premoknúť. A ani vy predsa nechcete byť durch. Odporúčame materiál čas od času naimpregnovať podľa pokynov výrobcu.

Vybrať batoh

Stupeň 2

Ruksaky a tašky, s ktorými vás nič neprekvapí. Môžete sa spoľahnúť na viacvrstvové, nepremokavé materiály, zatavené švy, vodeodolné zipsy alebo vodoodpudivú povrchovú úpravu. Vaše veci ochráni aj pred náhlou letnou búrkou. Neodporúčajú sa ale dlhé prechádzky v daždi, materiál nemusí byť 100% vodotesný pri dlhodobom vystavení vode. V daždi sa radšej prechádzajte so svojím partnerom. Pre zachovanie vodeodolných vlastností sa o batoh dobre starajte a pravidelne impregnujte podľa pokynov výrobcu.

Vybrat batoh

Stupeň 3

Tento batoh si môžete vziať napríklad na Bali v období monzúnov. Neprekvapí vás žiadne počasie a môžete s ním prebrodiť aj rieku. Absolútna ochrana pred dažďom, snehom, rozliatym pivom alebo slzami vašich nepriateľov. Pri šetrnom používaní si batoh udrží svoje vlastnosti po dlhé roky.

Vybrať batoh

Prihlásenie

alebo

Pridajte sa

alebo

Súhlasím so zasielaním informácií o odporúčaných produktoch, novinkách a špeciálnych akciách. Odber týchto informácií je možné kedykoľvek bezplatne upraviť alebo zrušiť kliknutím na odkaz v našom e-maile.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přidejte se k čerstvé komunitě a těšte se!

  • Neminou vás exkluzivní nabídky a slevy.
  • Můžete sledovat stav vaší objednávky.
  • Nemusíte pokaždé vyplňovat vaše údaje.
  • Můžete využívat Wishlist.

Zabudnuté heslo

Nové heslo vám príde na e-mail.

Zavrieť