Doručenie a doprava

 • Jaká je cena poštovného do SK?

  Poštovné s dopravcom Zásielkovňa stojí 4,15 EUR, GLS stojí 4,65 EUR a DPD stojí 4,59 EUR. Dopravu zadarmo získate v prípade, že celková cena tovaru vo vašom košíku bude vyššia ako 70 EUR. V prípade úhrady tovaru na dobierku vám k výslednej cene bude pripočítaný poplatok za dobierku v sume 2 Eur (Dobierku ponúkame iba u dopravcu GLS).

 • Objednávku som stále neobdržal / Objednávka mi stále nebola doručená, čo mám robiť?

  V informačnom emaile o odoslaní objednávky nájdete trasovacie číslo. Kontaktujte priamo dopravcu alebo sa obráťte na [email protected], radi vám pomôžeme zistiť, kde a prečo sa balík zdržal.

 • Ako rýchlo odosielate tovar, ktorý som objednal online?

  Objednávka, ktorú sme obdržali do 11:00, je odoslaná ešte v ten istý pracovný deň a doručená na vašu adresu nasledujúci pracovný deň. Objednávka po 11:00 je odoslaná nasledujúci pracovný deň, doručená ďalší pracovný deň. Celková doba doručenia je 1-2 dni.

 • Čo ak sa balík počas prepravy poškodí?

  V takomto prípade zásielku od kuriéra nepreberajte a balík radšej odmietnite a informujte nás o vzniknutej situácii. Vynasnažíme sa čo najrýchlejšie zaslať nový tovar alebo vám vrátiť uhradenú čiastku. Ak sa rozhodnete balík prevziať, pamätajte, že s kuriérom musíte spísať protokol o škode. V opačnom prípade by škoda nebola prepravcom braná do úvahy a neľahko by sa dokazovala vám i nám. Pri zistení škody a spísaní protokolu zostáva zásielka u adresáta. Garantujeme, že vám pomôžeme s procesom spätného odoslania tovaru do nášho obchodu a s ďalším vybavením celej záležitosti.

 • Môžem "odložiť" odoslanie objednávky o pár dní?

  Áno! Požiadavku napíšte do objednávky alebo sa obráťte na náš zákaznícky servis a to buď na email alebo telefón. Pripravte si, prosím, číslo objednávky.

 • Môžem získať dopravu zdarma?

  Áno, môžete, hodnotu nákupu pre dopravu zdarma nájdete tu: https://www.freshlabels.cz/international-shipping/

 • Koľko stojí doprava do obchodu?

  Osobný odber v obchodoch stojí 10,- Kč pri nákupe pod 1 500,- Kč. Tento poplatok hradí náklady na doručenie vašej objednávky obchodu. Radi vám vašu objednávku pripravíme, berte však prosím s nami ohľad na životné prostredie, aby tovar neputoval medzi skladmi zbytočne.

 • Kde môžem sledovať svoju zásielku?

  Po vyexpedovaní vašej zásielky vám príde potvrdzovací email, kde nájdete odkaz s trasovacím číslom na sledovanie zásielky.

Prihlásenie

alebo

Pridajte sa

alebo

Súhlasím so zasielaním informácií o odporúčaných produktoch, novinkách a špeciálnych akciách. Odber týchto informácií je možné kedykoľvek bezplatne upraviť alebo zrušiť kliknutím na odkaz v našom e-maile.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přidejte se k čerstvé komunitě a těšte se!

 • Neminou vás exkluzivní nabídky a slevy.
 • Můžete sledovat stav vaší objednávky.
 • Nemusíte pokaždé vyplňovat vaše údaje.
 • Můžete využívat Wishlist.

Zabudnuté heslo

Nové heslo vám príde na e-mail.

Zavrieť